برنج
امروز شنبه 2/11/1400
ارسال به دیگران دریافت خبر نامه

کاربر :

Login : ورودرمز را فراموش کرده ام

Sign up : ثبت نام

0

 
چهار شنبه / /

مصوبه توسعه آموزش‌هاي علمي كاربردي در بخش كشاورزي ابلاغ شد


وزير جهاد كشاورزي توسعه آموزش‌هاي علمي كاربردي در بخش كشاورزي در قطب‌هاي كشاورزي را تصويب و براي اجرا ابلاغ كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي وزارت جهاد كشاورزي محمدرضا اسكندري در حاشيه جلسه هيات امناي موسسه آموزش عالي علمي كاربردي گفت: در اين جلسه همچنين مقرر شد مراكز آموزش جهاد كشاورزي تحت مديريت واحدي در ساختار موسسه آموزش عالي علمي كاربردي جهاد كشاورزي تجميع و ادامه فعاليت دهد.
وي افزود: اعتبارات، برنامه‌ريزي‌ها و اجراي آموزش‌هاي كشاورزي كه در گذشته چند سويه بوده از اين پس در اين موسسه متمركز مي‌شود.
اسكندري، گسترش آموزش‌هاي عالي و كاربردي را از برنامه‌هاي مهم در بخش كشاورزي خواند و اظهار داشت: با توجه به سياست‌هاي تمركززدايي و تقويت ساختارهاي تحقيقاتي و آموزشي و به منظور استفاده بهينه از ظرفيت‌هاي مراكز آموزشي جهاد كشاورزي، ارتقاي سطح مراكز آموزشي در اين وزارتخانه تصويب شده است.
وي اشتغال مولد حدود 85 درصد از دانش آموختگان اين دوره‌ها در بخش كشاورزي،‌حضور بيش از 40 هزار نفر دانش آموخته اين نظام آموزشي در حوزه كشاورزي، وجوه حدود 28 هزار دانشجو در مقاطع كارداني و كارشناسي ناپيوسته در 127 رشته تخصصي علوم كشاورزي در 62 مركز و پرديس آموزش جهاد كشاورزي در اقصي نقاط كشور را نمايانگر جايگاه نظام آموزشي در بخش كشاورزي ارزيابي كرد.
اسكندري ابراز اميدواري كرد كه ساختار جديد و مديريت واحد مراكز آموزشي كشاورزي موجب ارتقاي تخصصي اين مراكز مي‌شود.
اگر در مورد این مطلب نظری دارید می توانید در این قسمت ارائه نمائید:
نام
ایمیل
نظر لطفا فارسی تایپ کنید :
 

آرشیو :تماس با ما :   info@berenge.com
استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع ( و لینک مربوط به اطلاعات ) بلامانع است
سایت برنج    www.berenge.com